Цензор.НЕТ

20.09.18 08:35

Справу "кримського диверсанта" Панова передано до Верховного суду Росії, - адвокат Легостов

Справу громадянина України Євгена Панова, якого "Верховний суд Криму" в липні визнав винним у "підготовці диверсій" і засудив до 8 років колонії суворого режиму, відправлено до Верховного суду Росії для розгляду апеляційних скарг адвокатів.

Справу "кримського диверсанта" Панова передано до Верховного суду Росії, - адвокат Легостов

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Я отримав супровідний лист про те, що справу надсилають із Криму до Верховного суду Росії для розгляду в апеляційному порядку", - повідомив "Інтерфаксу" один з адвокатів Панова Сергій Легостов.

Дата засідання поки невідома. Легостов припустив, що справа буде розглянута в жовтні.

Захисники просять Верховний суд Росії виправдати українця.

Адвокат повідомив також, що відвідував Панова на початку вересня, той скаржився на зубний біль. "У штаті (сімферопольського СІЗО. - Ред.) немає лікаря-стоматолога, штатний тільки рве зуби, а лікувати має людина "з волі" - стоматолог, який приходить зі своїм інструментом. Зуби лікуються не за один раз. Поки займаємося цим питанням, це не одномоментне рішення", - сказав Легостов.

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року, Федеральна служба безпеки Російської Федерації опублікувала офіційну заяву, в якій стверджує, що в окупованому Криму нібито запобігли низці терористичних актів, "підготовлених Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, об'єктами яких було визначено критично важливі елементи інфраструктури і життєзабезпечення півострова". Також ФСБ РФ оприлюднила відео, на якому зображений нібито організатор цих "терористичних актів" в окупованому Криму, мешканець Запорізької області Євген Панов.

Слідчі кваліфікували факт за заявою родичів Євгена Панова про його зникнення за ст. 146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини).

На початку листопада 2016 року ще одного утримуваного українця Андрія Захтея разом із Євгеном Пановим, який теж недавно розповів про тортури, перевезли в московський СІЗО Лефортово.

16 квітня 2018 року окупаційний суд Криму почав розгляд справи "українського диверсанта" Панова по суті. Обвинувачений відмовився від угоди з російським слідством. 13 липня 2018 року окупанти засудили "українського диверсанта" Панова до 8 років колонії суворого режиму. Адвокати оскаржили вирок.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики