Цензор.НЕТ

20.09.18 12:56

Парубій попросив Вілкула, Дунаєва та Колєснікова ознайомитися з поданнями ГПУ на них: "Щоб не було, як минулого разу"

Спікер ВР Андрій Парубій оголосив під час пленарного засідання про подання на притягнення до кримінальної відповідальності депутатів Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва та Дмитра Колєснікова, які надійшли від Генпрокурора. І попросив нардепів з ними ознайомитися.

гпу

Про це повідомив під час сьогоднішнього пленарного засідання парламенту спікер ВР Андрій Парубій, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

"Надійшло подання Генерального прокурора України про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Вілкула, Колєснікова та Дунаєва. Я невідкладно дав доручення комітету з питань регламенту, а також запропонував відповідним народним депутатам протягом 5 днів дати письмові пояснення комітету з питань регламенту. Відповідні листи передані апаратом Верховної Ради до секретаріатів комітетів, де працюють депутати, а також були розкладені в ваші персональні скриньки. Також ви можете прийти в приймальню в.о. керівника апарату, щоб він міг вам передати, щоб не було подібної ситуації, як минулого разу, коли ви стверджували, що вас не ознайомили із цим матеріалом. Вони в ваших скриньках, вони у вашому секретаріаті, а також ви їх можете отримати в апараті в.о. глави апарату", - заявив Парубій.

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше, генеральний прокурор Юрій Луценко повторно вніс до Верховної Ради подання на народних депутатів Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва та Дмитра Колєснікова.

На минулій сесії Регламентний комітет ВР повернув Голові Верховної Ради Андрію Парубію подання на зняття недоторканності з депутатів від "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула, Дмитра Колєснікова, Сергія Дунаєва, а також подання на депутата з групи "Воля народу" Олександра Пономарьова.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики