Цензор.НЕТ

20.09.18 18:18

Черкаське підприємство, яке проводило махінації при імпорті товарів, відшкодувало до бюджету понад 4 млн грн завданих збитків

Завдяки діям співробітників податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області підприємство, яке ухилилося від сплати податків і митних платежів, відшкодувало до бюджету завдані збитки.

Черкаське підприємство, яке проводило махінації при імпорті товарів, відшкодувало до бюджету понад 4 млн грн завданих збитків

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

У рамках проведення операції "Рубіж-2018" і розслідування кримінального провадження за ч. 2 і ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено місцеве підприємство-імпортер, посадові особи якого в період 2016 і 2017 років ввозили на митну територію України текстильні матеріали технічного призначення, папір і т.д. з Німеччини, Польщі, Франції та Австрії. При цьому для ухилення від сплати податків і митних платежів ці товари імпортувалися з приховуванням від контролюючих органів.

Надалі, з метою легалізації ввезених таким чином ТМЦ, фігуранти документально відображали їх придбання у підприємств з ознаками фіктивності.

За результатами вжитих заходів компанія-фігурант відшкодувала до бюджету понад 4 млн грн завданих збитків.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики