Цензор.НЕТ

20.09.18 17:33

Рада призначила новий склад ЦВК. ВIДЕО

Перед голосуванням представник президента у Верховній Раді, нардеп від фракції "Блок Петра Порошенка" Ірина Луценко назвала імена 14 кандидатів в оновлену Центральну виборчу комісію.

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

Вона підкреслила, що серед запропонованих кандидатур немає тих, хто працював у попередньому складі ЦВК.

"Серед запропонованих кандидатур немає тих, хто працював у попередньому складі Центрвиборчкому, певні кандидати мають значний практичний досвід і досконалі знання українського та міжнародного виборчого права. Всі запропоновані особи є професійними юристами. Крім того, в поданні президента дотримано принцип гендерної рівності серед кандидатів - представлені 8 жінок і 6 чоловіків", - розповіла Луценко.

У свою чергу, глава комітету ВР з питань правової політики і правосуддя Руслан Князевич зазначив, що в ході перевірки не виявлено підстав для недовіри кандидатам у ЦВК.

Нові члени ЦВК і кількість голосів, поданих за кожну кандидатуру: Алла Басалаєва (280 голосів); Наталія Бернацька (307); Михайло Бербенський (286); Андрій Євстігнєєв (309); Ірина Єфремова (307); Ольга Желтова (305); Олег Конопольський (288); Світлана Кустова (306); Ольга Лотюк (296); Віталій Плукар (302); Євген Радченко (289); Тетяна Сліпачук (317); Леонтій Шепілов (308); Тетяна Юзькова (307).

Наступного тижня депутати проголосують за зняття з деяких нових членів ЦВК депутатських повноважень.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики