Цензор.НЕТ

21.09.18 07:57

Якщо РФ продовжить заперечувати свою відповідальність у конфлікті на Донбасі, то зрушити з місця в Мінських домовленостях буде неможливо, - Волкер

РФ заперечує будь-яку відповідальність за збройний конфлікт на сході України. Якщо російська влада офіційно не визнає своєї участі в ньому, то зрушити з місця в Мінських домовленостях буде неможливо.

Якщо РФ продовжить заперечувати свою відповідальність у конфлікті на Донбасі, то зрушити з місця в Мінських домовленостях буде неможливо, - Волкер

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив спецпредставник Держдепартаменту США щодо Україні Курт Волкер.

"Давайте я вам розповім про Мінські домовленості. Справа в тому, що Росія продовжує заперечувати свою відповідальність у цьому конфлікті. Москва направляє, контролює, фінансує сили і ці "народні республіки", контролює їх. При цьому всіляко заперечуючи будь-яку відповідальність. Поки Росія буде стояти на цьому, зрушити з місця неможливо", - йдеться в повідомленні.

За словами Волкера, нині союзники намагаються дійти згоди про миротворчу місію, яка б під егідою ООН замінила російські сили: "Це все заради безпеки і заради того, щоб створити такі умови, в яких могли б виконуватися Мінські домовленості".

"Щодо Будапештського меморандуму, я б хотів, щоб наша країна, Велика Британія, Франція більшою мірою були відповідальними за агресію Росії проти України. Слід також пам'ятати, що Будапештський меморандум порушила саме Росія: це вона вторглася до України. Не США, не Британія, не Франція - саме Росія порушила державні кордони України", - наголосив спецпредставник Держдепу.

Нагадаємо, раніше Волкер заявив, що за логікою Мінських угод, "ДНР" та "ЛНР" мають зникнути, а організація там виборів – це вже нелегітимна дія.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики