Цензор.НЕТ

21.09.18 10:48

Вивезені після викидів із заводу "Кримський титан" діти з півдня Херсонщини повернулися додому, - ОДА

Діти, вивезені з Каланчацького та Чаплинського районів Херсонщини на оздоровлення до Скадовська після викидів хімічних речовин в атмосферу на заводі "Кримський титан" в Армянську, повернулися додому.

Вивезені після викидів із заводу "Кримський титан" діти з півдня Херсонщини повернулися додому, - ОДА

Про це Крим.Реалії повідомив 20 вересня заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Вадим Чабан, передає Цензор.НЕТ.

"Загалом було вивезено 519 осіб - це діти і близько 50-60 дорослих, які їх супроводжували (мами, вчителі). Зараз в оздоровчих таборах нікого немає. Діти та їхні батьки виявили бажання повернутися додому. Місцева влада допомогла, діти вже вдома", - розповів Чабан.

За його словами, 20 вересня на території Чаплинського та Каланчацького районів не виявили перевищення гранично допустимих концентрацій хімічних речовин.

Нагадаємо, наприкінці серпня з'явилася інформація про те, що з хімзаводу через спеку почали випаровуватися шкідливі речовини. Прикордонники Херсонського загону виявили перевищений вміст хімічних речовин у повітрі.

Окупаційна влада Криму оголосила, що завод "Кримський титан" буде зупинено на два тижні. Дітей дошкільного та шкільного віку масово вивозять із міста.

Президент України Петро Порошенко запросив дітей з Армянська оздоровитися в Херсонській області. Водночас за даними Херсонської ОДА, залежно від вітру 6 сіл на Херсонщині потрапляють до зони дії викидів із заводу "Титан". Станом на 11 вересня через викиди з "Титана" з півдня Херсонщини евакуйовано 405 дітей.

"Кримський титан" - найбільший виробник діоксиду титану на території Східної Європи. Крім цієї речовини, завод виробляє червоний залізоокисний пігмент, мінеральні добрива, сірчану кислоту, сульфат алюмінію, рідке натрієве скло і залізний купорос.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики