Цензор.НЕТ

21.09.18 19:05

Колишня співробітниця "Страна.UA" розповіла, як погодилася підписатися під статтею з неправдивими звинуваченнями на адресу Сенцова

Валерія Івашкіна більше не працює в "Стране": вона звільнилася, тому що "журналістика - це опис реальності, а не її конструювання".

Колишня співробітниця "Страна.UA" розповіла, як погодилася підписатися під статтею з неправдивими звинуваченнями на адресу Сенцова

Журналістка видання Страна.UA Валерія Івашкіна повідомила на своїй сторінці в Facebook про звільнення за власним бажанням, повідомляє Цензор.НЕТ. За словами Івашкіної, працюючи на видання, вона зробила помилку.

"Контекст завжди має значення. Фінансування, акценти, відбір тем. Якщо твої внутрішні протиріччя ростуть щодня ​​- немає сенсу закривати на них очі", - стверджує журналістка.

Івашкина розповіла, як підписалася під матеріалом про те, нібито Олегу Сенцову привозили до Криму вибухівку, а потім відстоювала в публічній площині то, що вона називає "позицією редакції".

"Журналістика - це опис реальності, а не її конструювання. Особливо коли від цього залежать чужі долі, як у випадку матеріалу про Сенцова. Новина про те, що Олегу в Крим нібито привозили вибухівку, підписана моїм ім'ям. І в публічній площині я відстоювала позицію редакції. Я зробила помилку. Не можна розчиняти особисту позицію в редакційній", - написала Івашкіна.

Колишня співробітниця Страна.UA розповіла, як погодилася підписатися під статтею з неправдивими звинуваченнями на адресу Сенцова 01

Журналістка визнає, що в Україні є проблеми, але називає їх хворобами росту. І вже точно, підводить підсумок Івашкіна, не варто укладати мир ціною капітуляції.

Матеріал про те, що Олегу Сенцову нібито привозили у Крим вибухівку, був опублікований на сайті Страна.UA 26 червня. У тексті йдеться про те, як на конференції ОБСЄ, присвяченій свободі слова, якийсь військовий заявив, що він особисто привіз Сенцову вибухівку. Валерія Івашкіна стверджувала, що зуміла ідентифікувати військового і знайшла докази його поїздок у Крим в 2014 році, а згодом - участі в АТО і допомоги волонтерам.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики