Цензор.НЕТ

22.09.18 00:09

Прокуратура РФ перевірить інтерв'ю "Ехо Москви" з патріархом Філаретом "на предмет законності". Перевірку ініціювала Поклонська.

Представниці окупаційної влади не сподобалося, що Філарет назвав Російську церкву дочкою Української, а окупацію Криму - тимчасовим явищем.

Прокуратура РФ перевірить інтерв'ю "Ехо Москви" з патріархом Філаретом "на предмет законності". Перевірку ініціювала Поклонська.

Прокуратура Російської Федерації перевірить "на предмет законності" інтерв'ю редактора радіостанції "Ехо Москви" Олексія Венедиктова з главою Української Православної Церкви Київського патріархату Філаретом. Про це Венедиктов написав у своєму телеграм-каналі, повідомлять Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське радіо.

Прокуратура РФ перевірить інтервю Ехо Москви з патріархом Філаретом на предмет законності. Перевірку ініціювала Поклонська. 01

"Генпрокуратура перевірить інтерв'ю Філарета "Ехо Москви" на запит Поклонської - джерело Царгорода. Наш кращий рекламний агент", - написав Венедиктов.

Раніше патріарх Філарет, перебуваючи в США, дав інтерв'ю Олексію Венедиктову. Він пояснив, чому саме Україна заслуговує автокефалії і назвав Російську православну церкву дочкою Української.

Крім того, в інтерв'ю патріарх Філарет називав Крим окупованим і говорив, що ця окупація - явище тимчасове.

Нагадаємо, 17 квітня, Президент України Петро Порошенко заявив про те, що ухвалив рішення звернутися до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням про надання Томосу Українській помісній автокефальній церкві.

19 квітня Верховна Рада підтримала звернення Президента Петра Порошенка до Вселенського патріарха Варфоломія про надання Українській православній церкві автокефалії.

22 квітня Порошенко повідомив, що Вселенський патріархат розпочав розгляд прохання України.

У липні Вселенський патріарх Варфоломій підтвердив намір дарувати українській церкві автокефалію.

7 вересня стало відомо, що Вселенський патріарх Варфоломій призначив екзархів для надання автокефалії Українській церкві.

У відповідь на це 14 вересня Синод РПЦ припинив молитовне спілкування із Константинопольським патріархатом.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики