Цензор.НЕТ

22.09.18 10:50

"Виборов своє право бути вільним українським містом", - Порошенко привітав Краматорськ зі 150-річним ювілеєм

Президент України Петро Порошенко привітав жителів Краматорська з Днем міста.

"Виборов своє право бути вільним українським містом", - Порошенко привітав Краматорськ зі 150-річним ювілеєм

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт глави держави.

"Сердечно вітаю вас із 150-річним ювілеєм. Краматорськ - особливе місто України. Динамічно розвиваючись, містечко стрімко перетворилося на потужний індустріальний центр нашої держави з великим промисловим потенціалом. Щедра краматорська земля подарувала Україні та світові багато яскравих особистостей, серед яких актор, режисер Леонід Биков, поет-фронтовик Микола Рибалко, композитор Петро Гайдамака та інші видатні люди", - йдеться в привітанні.

Порошенко також наголосив, що за час російської агресії Краматорськ "виборов своє право бути вільним українським містом", але дорогою ціною. "Серед тих, хто віддав найдорожче - своє життя - зa свободу і незалежність, 16-річний школяр, воротар місцевої футбольної команди "Авангард" Степан Чубенко та багато інших", - додав він.

Президент зазначив про успіхи міста в економічній і соціальній сферах, досягнення і перемоги в науці та спорті. "Разом з вами я пишаюся Русланом Пономарьовим, Олексієм Бичковим, Антоном Артюховим, Данилом Ковальовим, Оленою Мартинковою, які гордо несуть синьо-жовтий Прапор Перемоги на міжнародних спортивних змаганнях", - наголосив глава держави.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики