Цензор.НЕТ

22.09.18 18:20

Окупаційна влада Армянська хоче скасувати режим надзвичайної ситуації 23 вересня

Дітей збираються повернути з санаторіїв, в школах - відновити навчальний процес.

Окупаційна влада Армянська хоче скасувати режим надзвичайної ситуації 23 вересня

Режим надзвичайної ситуації в Армянську, введений внаслідок викидів хімічних речовин на заводі "Кримський титан", планується скасувати в неділю, 23 вересня. Про це повідомив глава окупаційної адміністрації міста ВасильТеліженко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Крим.Реалії".

"Якщо ситуація не зміниться і всі показники залишаться в нормі, плануємо завтра (23 вересня. - Ред.) скасувати режим НС", ​​- заявив Теліженко.

За його словами, в понеділок-вівторок із санаторіїв будуть повертатися діти, і, найімовірніше, в середу вже відновиться навчальний процес. Теліженко також зазначив, що ситуація в місті залишається стабільною, показники хімічних речовин у повітрі - в межах норми.

Напередодні підконтрольний Росії оперативний штаб щодо ситуації з викидами шкідливих речовин в Армянську рекомендував окупаційній владі міста скасувати режим надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, наприкінці серпня з'явилася інформація про те, що з хімзаводу через спеку почали випаровуватися шкідливі речовини. Прикордонники Херсонського загону виявили перевищений вміст хімічних речовин у повітрі.

Окупаційна влада Криму оголосила, що завод "Кримський титан" буде зупинено на два тижні. Дітей дошкільного та шкільного віку масово вивозять із міста.

Президент України Петро Порошенко запросив дітей з Армянська оздоровитися в Херсонській області. Водночас за даними Херсонської ОДА, залежно від вітру 6 сіл на Херсонщині потрапляють до зони дії викидів із заводу "Титан". Станом на 11 вересня через викиди з "Титана" з півдня Херсонщини евакуйовано 405 дітей.

"Кримський титан" - найбільший виробник діоксиду титану на території Східної Європи. Крім цієї речовини, завод виробляє червоний залізоокисний пігмент, мінеральні добрива, сірчану кислоту, сульфат алюмінію, рідке натрієве скло і залізний купорос.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики