Цензор.НЕТ

22.09.18 19:11

У Криму скаржаться на нестачу чистої питної води

Водопостачання на окупованому півострові здійснюють тільки з місцевих джерел.

У Криму скаржаться на нестачу чистої питної води

Населення Криму потребує необхідного обсягу якісної питної води, стверджує окупаційний "віце-прем'єр" Криму Юрій Гоцанюк. Про це він заявив  на засіданні робочої групи з розробки плану заходів щодо встановлення станцій доочистки води, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Крим.Реалії".

"Зараз, в умовах припинення подачі дніпровської води Північно-Кримським каналом, водопостачання міст і сільських населених пунктів Криму здійснюється з місцевих джерел. Всі підземні води Криму використовуються в системі централізованого питного водопостачання без попереднього очищення. Наше завдання - визначити найпроблемніші населені пункти, населення яких користується неякісною питною водою, для забезпечення виконання заходів зі встановлення станцій доочистки води", - сказав Гоцанюк.

Чиновник зазначив, що чисельність населення, що користується послугами централізованого питного водопостачання, становить 88% населення Криму.

Як повідомляється, під час  робочого засідання були внесені пропозиції щодо технічних рішень водопідготовки підземної води. Учасники засідання також обговорили побудову процесу опріснення морської води та санітарно-гігієнічні вимоги до опріснення води.

Нагадаємо, 10 вересня постійний представник Президента України в АР Крим Борис Бабін заявив, що доти, поки Крим залишається під владою окупантів, жодного відновлення поставок води не буде.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики