Цензор.НЕТ

22.09.18 19:43

Мати покійного Кузьми Скрябіна скаржиться на похоронні фірми: вони використовують фото її сина в рекламі

Жінка просить допомогти їй знайти всі фірми, які використовують фотографії її сина.

Мати покійного Кузьми Скрябіна скаржиться на похоронні фірми: вони використовують фото її сина в рекламі

Мати Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна), який загинув в автокатастрофі в 2015 році, обурена діями похоронних фірм, які використовують у рекламі фото її сина. Пост із закликом допомогти знайти і покарати аморальних ділків Ольга Кузьменко розмістила на своїй сторінці в Facebook, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Допоможіть виявити і знешкодити мародерів - господарів похоронних фірм, які використовують портрет мого сина в рекламних цілях, роблять псевдо-могили на своїх показових майданчиках з повністю Андрійковими даними", - пише жінка.

Мати покійного Кузьми Скрябіна скаржиться на похоронні фірми: вони використовують фото її сина в рекламі 01

Ольга Кузьменко просить надсилати їй адреси похоронних фірм, що використовують фото її сина в рекламі своєї продукції. І обіцяє боротися з ними із залученням прокуратури та медіа.

"Я думаю, що всі люди України мене підтримають - це кощунство і мародерство, яке не має аналогів ніде у світі! Наживатися таким чином на зображенні людини, яка не шкодувала свого життя за Україну! Благаю про допомогу! - звертається Ольга Кузьменко до користувачів мережі.

Нагадаємо, 2 лютого 2015 року лідер групи "Скрябін", відомий продюсер, телеведучий і шоумен Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін) загинув у жахливій автокатастрофі під Кривим Рогом. Його автомобіль зіткнувся з молоковозом. Від отриманих травм музикант помер на місці аварії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики