Цензор.НЕТ

22.09.18 23:40

Від загострення відносин між Угорщиною та Україною виграє тільки Росія, - Климпуш-Цинцадзе

Маніпуляції та геополітичні ігри Будапешта дорого обійдуться українцям угорського походження. Оскільки закарпатці будуть першими, хто найбільше постраждає від зупинки євроінтеграційного прогресу України.

Від загострення відносин між Угорщиною та Україною виграє тільки Росія, - Климпуш-Цинцадзе

Про це написала в Facebook віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає Цензор.НЕТ.

"Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що Угорщина може і далі сповільнювати інтеграцію України в євроструктури. Нагадаю, що саме Угорщина вже довший час блокує діалог високого рівня в рамках Комісії Україна-НАТО, та саме Угорщина стала єдиною країною ЄС, що проголосувала проти надання Україні нової програми макрофінансової допомоги", - написала вона.

"Угорська влада не втомлюється повторювати, що їхньою найбільшою турботою є благополуччя етнічних угорців. Чому ж тоді своїми діями Будапешт фактично хоче позбавити їх європейського майбутнього? Економічний, соціальний розвиток Закарпаття - області, яка межує з чотирма країнами-членами ЄС – безпосередньо залежить від успішності європейської інтеграції України. Це єдина українська область, де понад 90% експорту припадає на ЄС. Закарпатці будуть першими, хто найбільше постраждає від зупинки євроінтеграційного поступу України. Маніпуляції та геополітичні ігри Будапешта дорого коштуватимуть українцям угорського походження", - впевнена Климпуш-Цинцадзе.

"Мова ультиматумів – це хибний шлях, якого ми всіляко прагнемо уникнути. Від загострення відносин між Угорщиною та Україною виграє лише Росія. На жаль, у Будапешті відмовляються чути наші заклики до конструктивного діалогу щодо всіх чутливих питань.

Хочу підкреслити, суверенітет України - не може бути предметом компромісу чи якихось підкилимних домовленостей. Український народ щодня змушений платити за нього занадто високу ціну", - резюмувала Климпуш-Цинцадзе.

Від загострення відносин між Угорщиною та Україною виграє тільки Росія, - Климпуш-Цинцадзе 01
Від загострення відносин між Угорщиною та Україною виграє тільки Росія, - Климпуш-Цинцадзе 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики