Перемовини стосовно Донбасу треба переносити з Мінська: Білорусь підіграє Кремлю, - Ірина Геращенко

2958 24
Перемовини стосовно Донбасу треба переносити з Мінська: Білорусь підіграє Кремлю, - Ірина Геращенко

Перемовини щодо Донбасу необхідно перенести з Мінська.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала перший віце-спікер ВР, представник України в гуманітарній підгрупі Ірина Геращенко, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Постпред України в ООН В. Єльченко заявив про необхідність перенесення мирних переговорів з Мінська на інший майданчик. Я підтримую цю позицію та давно за це виступаю. І вже неодноразово публічно висловлювала незгоду і обурення голосуваннями Білорусі в ООН з усіх питань, що стосуються України, окупованих Криму і Донбасу. Посилання на нейтральний статус Білорусі не витримує жодної критики, адже нейтральні країни (як це показало й нинішнє голосування про включення до порядку денного 73 сесії Генасамблеї ООН питання про окупацію Крим і Донбасу) бодай утрималися і проголосували жовтою кнопкою. Білорусь вчергове виступила одним фронтом з РФ і увійшла до ганебної "13", які проголосували проти, натиснувши червону кнопку. Це не нейтральна позиція. Це повне підігрування Москві. І така позиція повністю заперечує статус країни, яка є майданчиком мирних переговорів із врегулювання ситуації на Донбасі", - заявила вона.

"Я - за перенесення майданчика у справді нейтральну країну, яка не підіграватиме Москві і не голосуватиме з Кремлем в унісон проти України. Щодо Білорусі, то окрім відверто недружніх Україні голосувань, є й гірші факти: оголошення персонами нон ґрата українських журналістів і художників на догоду Москві, викрадення Павла Гриба і передача його ФСБ. Все це ніяк не коригується з нейтральним статусом, навпаки - тхне координацією своїх дій з Кремлем", - резюмувала Геращенко.

Перемовини стосовно Донбасу треба переносити з Мінська: Білорусь підіграє Кремлю, - Ірина Геращенко 01

Топ коментарі
+22 Stuart Pearce
Такое впечатление, что обитатели Будки произошли от жирафов Переговоры по Донбассу нужно переносить из Минска: Беларусь подыгрывает Кремлю, - Ирина Геращенко - Цензор.НЕТ 971
показати весь коментар
24.09.2018 11:38
+17 Олександр Гуменюк 7558ec9c
Ирина. перестановка ліжок не допоможе. потрібно міняти блядей.
показати весь коментар
24.09.2018 11:48
+12 Валера Пришлотвоевремя
переговоры нужно не переносить, а заканчивать.
показати весь коментар
24.09.2018 11:43