Курс-тренінг журналістських розслідувань відбудеться в Запоріжжі 12-14 жовтня

445 2
Курс-тренінг журналістських розслідувань відбудеться в Запоріжжі 12-14 жовтня

12-14 жовтня в Запоріжжі триватиме безкоштовний тренінг-курс для представників ЗМІ на тему "Технології проведення журналістських розслідувань". Навчання організовано громадською організацією "Регіональне об'єднання молоді" в рамках "Школи журналістських розслідувань".

Про це Цензор.НЕТ повідомили організатори курсу.

На захід запрошують журналістів, які працюють у темі розслідувань перший рік-два і вже мають власні напрацювання. Також курс може бути корисний громадським активістам, які зацікавлені отримати навички роботи в журналістиці і планують публікувати в подальшому свої роботи.

Мета курсу – поширити передові практики та методи проведення розслідувань, надати учасникам знання та навички з пошуку і збору інформації, аналізу документів і виявлення цікавих фактів, створення якісних медіа-матеріалів і юридичної основи для проведення розслідувань. Учасники зможуть відпрацювати отримані знання під час практичної частини курсу. Найкращі розслідування будуть опубліковані в передових онлайн-виданнях України і візьмуть участь у конкурсі на найкращу публікацію з цінними призами.

Тренінг-курс відбуватиметься в Запоріжжі в два етапи: перший модуль 12-14 жовтня 2018 року; другий модуль 16-18 листопада 2018 року. Обов'язковою є участь у двох модулях тренінгу. Подаватися можуть учасники з будь-якого регіону.

Тренерами курсу виступлять: Максим Опанасенко, журналіст у телепрограмі "Наші гроші з Денисом Бігусом", а також на "Суспільному  телебаченні" - проект "Слідство.Інфо". Працював у "Бюро журналістських розслідувань "Свідомо", а також в національному проекті YanukovychLeaks. Фіналіст конкурсів "Честь професії", премії ім. Василя Сергієнко, переможець конкурсу журналістських розслідувань від "Антикорупційного штабу" в 2017 році. Євгена Моторевська, журналістка і продюсер проекту "Слідство.інфо", лауреат премії за особливі заслуги в журналістських розслідуваннях від Central European Initiative (CEI) і South East Europe Media Organisation, лауреат Національної премії журналістських розслідувань, переможець Українсько-польського конкурсу журналістскої майстерності. Марія Землянська, кореспондентка бюро журналістських розслідувань "Свідомо", журналістка проекту "Слідство.Інфо" і телепрограми "Наші гроші з Денисом Бігусом". Переможець журналістського конкурсу "Честь професії".

Участь у тренінгах безкоштовна. У разі повної участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 5 жовтня 2018 року. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 7 жовтня на електронну адресу кандидата. Щодо додаткових питань та коментарів, будь ласка, звертайтеся до координатора проекту Олени Стефурак за електронною адресою pogovorymo@gmail.com або по телефону (067) 127 89 75. Тренінг-курс проводиться в партнерстві з німецькою громадською організацією Europäische Medien Initiative e.V. за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.