Цензор.НЕТ

25.09.18 14:46

Контррозвідка СБУ вивела з ОРДО колишнього "міністра агрополітики "ДНР". ВIДЕО

Контррозвідка Служби безпеки України повідомляє про чергову реалізовану спецоперацію, в результаті якої з тимчасово окупованої території Донецької області виведено колишнього "міністра агропромислової політики та продовольства" терористичної організації "ДНР" громадянин "К".

Про це Цензор.НЕТ повідомили в контррозвідці СБУ.

Контррозвідці СБУ вдалося встановити, що громадянин України "К", 1979 р.н., приєднався до незаконних збройних формувань самопроголошеної республіки у вересні 2014 року і почав активну діяльність усфері розвитку її агропромислового комплексу. Спочатку в складі так званого "Індустріального оплоту Донбасу", а згодом - погодився на пропозицію ватажка терористів Захарченка і очолив так зване "міністерство агропромислової політики та продовольства ДНР".

Під кураторством російських спецслужб безпосередньо забезпечував формування штату та подальшу роботу псевдовідомства, налагодження тісної взаємодії з російськими кураторами.

"Міністерська" кар'єра громадянина "К" закінчилася через конфлікт із Захарченком. Останній жорстко усував будь-які перешкоди для рейдерського захоплення його близьким оточенням земель сільськогосподарського призначення та закупівлі кінцевої сільськогосподарської продукції за значно заниженими цінами. Як наслідок, "міністр" був звинувачений у зберіганні зброї, "зловживанні службовим становищем", "розкраданні майна" і був ув’язнений.

За даними СБУ, наразі проводяться слідчі дії в кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) КК України.

Зараз ця людина співпрацює зі слідством і дає важливі свідчення про діяльність терористичної організації, факти безпосередньої причетності РФ до окупації окремих районів Донецької та Луганської областей, формування та налагодження тотального контролю за органами влади і управління так званої "ДНР", розкрадання бойовиками і російською стороною державного майна, руйнування інфраструктури та народногосподарського комплексу регіону, обставини поставки вантажів "російського гуманітарного конвою" тощо.

Нагадаємо, що в серпні контррозвідкою Служби безпеки України з тимчасово окупованої території Донецької області був виведений цінний свідок російської агресії на Донбасі - колишній "депутат народного ради ДНР", "в.о. міністра культури і туризму ДНР", а також кандидат на пост т.з. "глави ДНР" у 2014 році - громадянин України Юрій Лекстутес.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики