Цензор.НЕТ

26.09.18 09:34

Я багато спілкувався з офіційними представниками країн-членів Радбезу: всі "за" введення миротворчої місії ООН на Донбас, крім Росії. Вона боїться, - Порошенко

Президент Петро Порошенко наголошує на підтримці ініціативи України щодо введення на Донбас миротворчої місії під егідою ООН.

Я багато спілкувався з офіційними представниками країн-членів Радбезу: всі "за" введення миротворчої місії ООН на Донбас, крім Росії. Вона боїться, - Порошенко

На зустрічі з лідерами української громади в США в рамках робочої поїздки до Сполучених Штатів Глава держави розповів, що сьогодні виступав на заході високого рівня щодо діяльності ООН з підтримання миру в рамках участі у 73-й сесії Генеральної Асамблеї ООН, де наголосив на необхідності введення миротворчої місії ООН на Донбас, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу АП.

Він зауважив, що і міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд під час цього заходу наголошувала на необхідності введення миротворчої місії ООН.

Президент особливо наголосив, що під час низки зустрічей, які він провів у рамках заходів на 73-й сесії Генеральної асамблеї ООН, також висловлювалася підтримка в цьому питані. Порошенко зазначив, що в перший день загальних дебатів "багато спілкувався з офіційними представниками країн-членів Ради Безпеки, зокрема із США щодо введення миротворців ООН на Донбас", пише Укрінформ.

"Всі "за" (введення миротворчої місії ООН. - Ред.), крім Росії. Вона боїться. Вона вже починає платити за санкції, за злочини", - додав він.

За словами Президента, це стало можливим тому, що в нас є велика солідарність.

"Я впевнений, що відведений нам шлях ми пройдемо разом. І це є шлях до нашої з вами перемоги. Адже ми захищаємо свою українську рідну землю, свою українську рідну мову. І гарантом, і запорукою нашої незалежності є своя українська рідна армія", - сказав Петро Порошенко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики