Цензор.НЕТ

26.09.18 14:00

Президентські рейтинги: Тимошенко, Порошенко, Зеленський, Гриценко, Вакарчук, - опитування КМІС

Лідери виборчих симпатій українців - Тимошенко, Порошенко, Зеленський, Гриценко і Вакарчук, - опитування КМІС

Президентські рейтинги: Тимошенко, Порошенко, Зеленський, Гриценко, Вакарчук, - опитування КМІС

Лідерами електоральних симпатій серед тих українців, які збираються голосувати і вже визначилися з вибором, є керівник парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко (19,3%), чинний президент України Петро Порошенко (11,9%), актор Володимир Зеленський (11,8%), лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко (10,9%) і співак Святослав Вакарчук (8,4%).

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, повідомляє Цензор.НЕТ.

Слідом за ними йдуть народні депутати від "Опоблоку" Юрій Бойко (8,1%), і Вадим Рабінович (7,5%), лідер Радикальної партії Олег Ляшко (6,7%), мер Львова Андрій Садовий (4,2% ), позафракційний депутат Олександр Шевченко (2%).

При цьому 26,6% всіх опитаних поки не визначилися, за кого віддати свій 12,4% вирішили не брати участі в голосуванні. А 4,9% збираються викреслити імена всіх кандидатів в президенти або зіпсувати бюлетень.

Опитування проводилося 8-23 вересня методом особистого інтерв'ю серед 2026 респондентів, які проживають у 110 населених пунктах усіх регіонів України, окрім АР Крим і непідконтрольних районах Луганської та Донецької областей, за 4-ступеневою стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,8% - для показників, близьких до 25%, 2,0% - для показників, близьких до 10%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики