Цензор.НЕТ

26.09.18 14:05

У більшості російських військових загострилися проблеми з психікою: унаслідок "дружнього вогню" одного було вбито, трьох - поранено, - ГУР

Зі збільшенням тривалості темного часу доби загострилися проблеми з психікою серед більшості російських військових, що зумовило зростання кількості випадків відкриття ними "дружнього вогню".

У більшості російських військових загострилися проблеми з психікою: унаслідок "дружнього вогню" одного було вбито, трьох - поранено, - ГУР

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, про це йдеться в повідомленні ГУР.

Так, за інформацією української розвідки, особовий склад одного з передових підрозділів противника без попередження відкрив вогонь по групі російських військовослужбовців, які ввечері виходили з району заготівлі дров. У підсумку один військовослужбовець загинув, троє важко поранені.

У свою чергу, командування російських окупаційних військ приховує причину цієї події і намагається використовувати її для звинувачення Об'єднаних сил у нібито провокаційних обстрілах.

Також у ГУР повідомили, що командування російських окупаційних військ застосовує методи психологічного впливу проти військовослужбовців своїх передових підрозділів. Зокрема, залякує особовий склад дезінформацією про близький наступ Об'єднаних сил, нав'язливо доводить пропагандистські фейкові повідомлення про підступність і жорстокістьі українських розвідувально-диверсійних груп, які нібито спеціально стежать за передовими позиціями з метою викрадення або знищення тих, хто втратив пильність.

"Водночас серед т.зв. військовослужбовців противника, призваних з-поміж місцевого населення, зростає переконаність, що справжньою метою поширення російськими офіцерами цієї неправдивої і жахливої інформації є приховане підбурення особового складу передових підрозділів до більш інтенсивних обстрілів позицій Об’єднаних сил. У такий спосіб російське окупаційне командування намагається уникнути відповідальності за обстріли українських підрозділів і перекласти вину безпосередньо на сержантський і рядовий склад", - йдеться в повідомленні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики