Цензор.НЕТ

26.09.18 15:39

"Ми знайдемо формат співпраці, який спрацює на країну", - Гриценко про переговори із Садовим і Вакарчуком

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко розраховує об'єднати зусилля на виборах з головою партії "Самопоміч", мером Львова Андрієм Садовим та відомим співаком Святославом Вакарчуком.

"Ми знайдемо формат співпраці, який спрацює на країну", - Гриценко про переговори із Садовим і Вакарчуком

Про це він розповів в ефірі Oboz TV, передає Цензор.НЕТ.

Коментуючи переговори про об'єднання з мером Львова, Гриценко зазначив: "Це була абсолютно щира пропозиція, і Андрій Іванович Садовий сказав, що він чує це від мене вже рік. Насправді трохи більше. Чому я такий наполегливий? Це питання майбутнього країни без перебільшення. У спілкуванні з людьми такого рівня я кажу прямо - від нас із вами залежить, чи будуть у країні реальні позитивні зміни або все залишиться, як є".

Політик висловив переконання, що шлях об'єднання - "абсолютно правильний і єдино вірний".

"На противагу цьому шляху - це коли пішли розчепіреними пальцями 10 або 110 кандидатів і всі програли. Я вважаю, що треба сконцентрувати зусилля, причому не тільки для виборів (ми про це також із Садовим говорили), скільки для майбутньої подальшої роботи", - наголосив Гриценко.

При цьому лідер партії "Громадянська позиція" не став "з етичних міркувань" переказувати зміст своїх розмов зі Святославом Вакарчуком.

"Ми знайомі понад 10 років, такі контакти є, і вони за своєю суттю позитивні. Я бачу в ньому біль за країну, бачу в ньому бажання якимось чином змінити ситуацію - таке саме, як у Андрія Садового та багатьох інших. Я гадаю, що ми знайдемо такий формат співпраці, який спрацює на країну", - зазначив він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики