Цензор.НЕТ

26.09.18 17:18

Антимонопольний комітет розслідує, як мобільні оператори зменшили термін дії тарифів на зв'язок і винайшли таким чином "13-й місяць" для оплати

У комітеті хочуть розібратися, яким чином у році в операторів вийшло не 12, а 13 місяців.

Антимонопольний комітет розслідує, як мобільні оператори зменшили термін дії тарифів на зв'язок і винайшли таким чином "13-й місяць" для оплати

Антимонопольний комітет України розпочав розслідування факту зміни трьома найбільшими мобільними операторами країни ("Київстар", "Vodafone Україна" і lifecell) розрахункового періоду в тарифних планах. Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на прес-службу комітету.

"АМКУ почав розслідування питання підвищення плати за послуги рухомого (мобільного) зв'язку шляхом встановлення розрахункового періоду оплати - 4 тижні", - наголошується в повідомленні.

За даними АМКУ, "велика трійка" мобільних операторів зменшила термін дії низки тарифних планів до чотирьох тижнів (28-ми днів).

Згаданим операторам направлено вимоги АМКУ про надання інформації з метою з'ясування правомірності таких нововведень і донесення їхнього змісту до абонентів.

Нагадаємо, в серпні lifecell заявив про переведення на 28-денну тарифікацію п'яти тарифних планів передоплати з 22 серпня і ще трьох - у вересні. Раніше на розрахунковий період тривалістю чотири тижні перейшли оператори "Київстар" і "Vodafone Україна".

Загалом за 12 місяців абонентам тарифних планів з 28-денною тарифікацією доведеться оплатити зв'язок 13 разів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики