Цензор.НЕТ

26.09.18 20:10

Водна контрабанда: на Херсонщині знайшли трубопровід, яким потайки поставляли воду на завод "Кримський титан". ФОТО

Трубу проклали ще до 2014 року, вважають у прокуратурі АРК.

Водна контрабанда: на Херсонщині знайшли трубопровід, яким потайки поставляли воду на завод "Кримський титан". ФОТО

Прокуратура Автономної Республіки Крим спільно з СБУ зафіксувала і припинила незаконний забір і транспортування води в сторону окупованого Криму. Воду поставляли на завод "Кримський титан", викиди з якого нещодавно викликали екологічну катастрофу в Армянську.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби АРК.

Водна контрабанда: на Херсонщині знайшли трубопровід, яким потайки поставляли воду на завод Кримський титан 01

Трубу виявили під час розслідування проти ПрАТ "Кримський Титан". Проводячи слідчі дії в Каланчацькому районі Херсонської області, силовики виявили 2 свердловини, воду з яких повинні постачати на цей завод. З'ясувалося, що від однієї зі свердловин протягнуто таємний трубопровід, яким без урахування й оплати йде вода.

Свердловина розташована за 15 метрів від адмінмежі з окупованою територією. Нелегальною трубою за годину можна прокачувати 250 кубометрів води. Слідчі вважають, що труба була прокладена ще до 2014 року.

Зараз поставку води з незаконного водогону припинили. Прокуратура АРК з'ясовує, хто може бути причетний до таємних поставок води.

Нагадаємо, наприкінці серпня з'явилася інформація про те, що з хімзаводу через спеку почали випаровуватися шкідливі речовини. Прикордонники Херсонського загону виявили перевищений вміст хімічних речовин у повітрі.

Окупаційна влада Криму оголосила, що завод "Кримський титан" буде зупинено на два тижні. Дітей дошкільного та шкільного віку на кілька тижнів вивезли з міста.

"Кримський титан" - найбільший виробник діоксиду титану на території Східної Європи. Крім цієї речовини, завод виробляє червоний залізоокисний пігмент, мінеральні добрива, сірчану кислоту, сульфат алюмінію, рідке натрієве скло і залізний купорос.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики