Цензор.НЕТ

26.09.18 20:57

Комітет Сенату США затвердив резолюцію, що визнає Голодомор 1932-1933 рр. геноцидом українського народу

Комітет із закордонних відносин Сенату США затвердив резолюцію, в якій Голодомор 1932-1933 рр. визнається геноцидом українського народу

Комітет Сенату США затвердив резолюцію, що визнає Голодомор 1932-1933 рр. геноцидом українського народу

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в Фейсбуці Посольства України в США.

У повідомленні зазначається: "Комітет із закордонних відносин Сенату США затвердив і рекомендував до схвалення верхньою палатою американського парламенту резолюцію, в якій Голодомор 1932-1933 рр. визнається геноцидом українського народу.

Проект резолюції засуджує систематичні порушення прав людини, зокрема права на самовизначення і свободу слова, вчинені радянським урядом проти українського народу. Висловлюються найглибші співчуття жертвам, які пережили Голодомор, і їхнім сім'ям, а також міститься заклик до поширення інформації з метою підвищення інформованості у світі про штучну природу цієї трагедії.

Резолюція, співавторами якої виступили понад два десятки сенаторів, була представлена ​​14 березня ц.р. групою сенаторів від Республіканської та Демократичної партій на чолі з співголовами групи дружби з Україною в Сенаті США Робертом Портманом і Річардом Дурбіним".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики