Цензор.НЕТ

27.09.18 07:58

Порошенко закликав ООН ухвалити декларацію щодо Голодомору 1932-1933 років

Президент України Петро Порошенко закликав Генеральну Асамблею ООН ухвалити декларацію щодо Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Порошенко закликав ООН ухвалити декларацію щодо Голодомору 1932-1933 років

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Україна, як ніхто інший, знає ціну цій трагедії. У листопаді цього року ми вшановуватимемо 85-ті роковини одного з найбільш страшних злочинів 20-го століття - Голодомору або масової смерті від голоду, штучно організованого в Україні сталінським режимом. Він забрав життя багатьох мільйонів українців", - сказав Президент Петро Порошенко під час виступу на загальних дебатах 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

"У цьому зв’язку хотів би поновити свій заклик до Асамблеї вшанувати одну з найбільших трагедій в історії людства шляхом прийняття відповідної декларації", - зазначив Президент.

"Сьогодні, в умовах, коли майже 850 млн людей недоїдають, моя держава не може стояти осторонь та готова запропонувати допомогу для вирішення питань продовольчої безпеки у світі", - наголосив Президент.

Він нагадав, що у 2019-2021 роках у зв’язку із членством в Економічній і Соціальній Раді ООН на Україну буде покладено важливу відповідальність.

"Базуючись на своєму нещодавньому значному досвіді, моя країна докладатиме зусиль для зміцнення ролі Ради в процесі впровадження та огляду виконання Порядку денного у сфері сталого розвитку на період до 2030 року, насамперед в умовах конфлікту та постконфліктного відновлення", - сказав Петро Порошенко та зазначив, що з-поміж 17 Цілей сталого розвитку Україна, зокрема, вітає ініціативи ООН, спрямовані на подолання голоду у світі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики