Цензор.НЕТ

27.09.18 08:03

Суверенітет і територіальна цілісність України мають бути відновлені, - прем'єр Норвегії Солберг

Міжнародна спільнота має стати на захист суверенітету й територіальної цілісності України.

Суверенітет і територіальна цілісність України мають бути відновлені, - прем'єр Норвегії Солберг

Про це під час свого виступу на Генеральній асамблеї ООН у Нью-Йорку заявила прем'єр-міністр Норвегії Ерна Солберг, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"На моєму материку, у Європі, основоположні правила й принципи міжнародного права перебувають під загрозою. Суверенітет і територіальна цілісність України в межах міжнародно визнаних кордонів мають бути відновлені", - сказала Солберг.

Вона наголосила на тому, що "відповідальні за грубі порушення міжнародного гуманітарного права мають бути притягнені до відповідальності".

"Наслідки нестабільності стосуються усіх нас. Глобальні загрози безпеці потребують глобальних відповідей. Рада Безпеки ООН повинна мати можливість діяти, як і ми, - держави й регіональні організації. Зони конфлікту й нестабільності слугують розплідниками для екстремізму та міжнародного тероризму", - наголосила глава уряду Норвегії.

Солберг також пообіцяла працювати над реформуванням Ради Безпеки ООН, щоб зробити організацію "більш прозорою, ефективною й представницькою".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики