Цензор.НЕТ

27.09.18 14:08

Терористи на Донбасі посилено тренуються застосовувати "Гради", - ГУР

Російське окупаційне командування посилює можливості для раптового завдання масованого вогневого ураження об'єктів Об'єднаних сил, зокрема за рахунок прихованої підготовки до застосування артилерійських підрозділів полкового і бригадного складу з порушенням Мінських угод щодо відведення від лінії розмежування певних видів озброєння.

Терористи на Донбасі посилено тренуються застосовувати "Гради", - ГУР

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, про це йдеться в повідомленні ГУР.

Так, за даними української розвідки, на волноваському напрямку, на відстані менш ніж 25 км від лінії розмежування, противником проведено тренування щодо завдання раптового вогневого удару реактивним артилерійським дивізіоном 1 окремої мотострілкової бригади 1 АК. Водночас таке тренування в районі н.п. Міус було проведено з підрозділом РСЗВ БМ-21 "Град" 2 АК окупантів.

"В обох випадках для приховування переміщення підрозділів противником здійснювалися заходи оперативного маскування та протидії повітряній розвідці Об'єднаних сил. Разом з тим, через посилення цих заходів заборонявся доступ на певні території та виникла необхідність їх об'їзду, що викликало обурення серед місцевого населення і водіїв вантажівок-зерновозів, які були змушені долати додатково значні відстані", - йдеться в повідомленні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики