Цензор.НЕТ

27.09.18 16:45

Майже 40% військових-строковиків продовжують службу в армії за контрактом, - Генштаб ЗСУ

Після закінчення строкової військової служби близько 40% військовослужбовців продовжують службу в Збройних силах України за контрактом.

Майже 40% військових-строковиків продовжують службу в армії за контрактом, - Генштаб ЗСУ

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це сказав начальник відділу комплектації і призову - заступник начальника управління призову та комплектації головного управління персоналу Генерального штабу ЗСУ Валерій Дендебера в четвер у Києві.

"Протягом поточного року ми прийняли понад 2,6 тис. юнаків-військовослужбовців строкової служби на військову службу за контрактом. Якщо брати в абсолютних показниках, то минулої осені ми призвали на строкову військову службу майже 8 тис. юнаків і вже понад 2,6 тис. ми прийняли з цієї категорії на службу за контрактом. Цей показник становить близько 40%", - повідомив він.

За його словами починаючи з 2015 року не було жодного зриву призову.

Крім того, Дендебера зазначив, що на сьогодні Україна "напевно, найбільш демократична з надання відстрочок від призову на строкову військову службу".

Як повідомлялося, 26 вересня Кабінет міністрів затвердив чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу в жовтні-грудні 2018 року в кількості 17 тис. 960 осіб.

Згідно з рішенням уряду, 9010 призовників будуть направлені на строкову службу до Збройних сил України, 6500 - в Національну гвардію, 1550 - в Державну прикордонну службу та 900 - до Державної спеціальної служби транспорту.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики