Цензор.НЕТ

27.09.18 18:58

В Україні незабаром введуть систему фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху, - МВС

Камери встановлять на аварійно небезпечних ділянках і в місцях концентрації ДТП.

В Україні незабаром введуть систему фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху, - МВС

В Україні скоро запровадять систему автоматичної фото - і відеофіксації порушень правил дорожнього руху. Про це заявив начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС.

"Ми маємо запустити систему автоматичного контролю, але зробити це не так, як під час минулої спроби 2007–2010 рр., коли штрафи масово оскаржували в суді через відсутність технічного регламенту та прогалини в законодавстві. Саме тому сьогодні ми ретельно вибудовуємо всю нормативно-законодавчу базу", - сказав Владислав Криклій.

Система штрафних балів за порушення ПДР, які зафіксовані в автоматичному режимі, має бути доопрацьована таким чином, щоб за кожне порушення був як грошовий штраф, так і накопичення балів, після певної кількості яких передбачене тимчасове позбавлення права керування транспортним засобом.

Встановлюватися прилади фото- і відеофіксації будуть кожним містом окремо за погодженням з поліцією в місцях концентрації ДТП та на аварійно небезпечних ділянках. Обслуговування приладів також здійснюватиметься в рамках децентралізації за рахунок міст.

"Це все відбувається в рамках концепції децентралізації. Вартість одного комплексу відеофіксації варіюється від $10 до $50 тис. Міста зможуть обирати постачальників серед великої кількості виробників на світовому ринку. А кошти від штрафів планується частково залишати в місцевих бюджетах — 20% місту, 50% — в дорожній фонд, 30% — МВС", — розповідає Владислав Криклій.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики