Цензор.НЕТ

28.09.18 09:18

Парубій передав на підпис Порошенку закон "Маски-шоу стоп-2": Думаю, після його ухвалення інвестиційний клімат в Україні значно покращиться

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон про вдосконалення дотримання прав учасників кримінального провадження від неправомірних дій сторони слідства (№8490) і направив його на підпис президенту України Петру Порошенку.

Парубій передав на підпис Порошенку закон "Маски-шоу стоп-2": Думаю, після його ухвалення інвестиційний клімат в Україні значно покращиться

"Сьогодні підписав і передав на підпис президенту Порошенку так званий закон "Маски-шоу стоп-2" №8490. Переконаний, що цей закон - це реальний інструмент для захисту чесного бізнесу", - повідомив А.Парубій, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Думаю, що після ухвалення цього закону значно покращиться інвестиційний клімат в Україні", - додав він.

Згідно із законодавством, тепер президент України має або підписати цей закон, і тоді документ набуде чинності, або повернути його до парламенту зі своїми пропозиціями (ветувати).

Нагадаємо, 18 вересня 2018 року Верховна Рада підтримала в цілому законопроект про вдосконалення дотримання прав учасників кримінального провадження від неправомірних дій боку слідства.

"Суть цього закону - дати можливість чесному громадянину і підприємцю захиститися від свавілля слідчого, який порушує закон, дати можливість підприємцю подати скаргу в суд, якщо слідчий порушить повторно кримінальну справу за тією ж фабулою", - уточнив міністр юстиції Павло Петренко, представляючи законопроект у Верховній Раді.

За його словами, закон дає можливість оскаржити неправомірну бездіяльність слідчого органу, якщо справа розглядається понад один рік або 18 місяців, а також дає можливість підприємцю або громадянину вимагати відшкодування збитків персонально зі слідчого і прокурора, які допустили порушення, проводячи незаконні обшуки або порушення під час слідчих дій.

На думку П.Петренка, цей документ дасть додатковий інструмент захисту громадян від неправомірного втручання в їхню підприємницьку діяльність, дасть сигнал інвесторам, що Україна стає територією комфорту для підприємців.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики