Цензор.НЕТ

28.09.18 12:32

Кличко розповів, коли кияни зможуть оцінити єдиний квиток на всі види транспорту

Протягом місяця столична влада представить електронний квиток для проїзду в громадському транспорті.

Кличко розповів, коли кияни зможуть оцінити єдиний квиток на всі види транспорту

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у спецпроекті "Персона грата" в ефірі "Українського радіо", повідомили в прес-службі Кличка.

"Протягом місяця ми представимо електронний квиток - єдиний квиток для всіх видів комунального громадського транспорту міста. І ним буде дуже зручно користуватися", - сказав Кличко.

Він додав, що на сьогоднішній день електронні системи контролю за проїздом у громадському транспорті - валідатори - вже закінчують встановлювати. Однак є ще певні технічні моменти, які будуть вирішені протягом місяця.

Кличко зазначив, що вартість перевезення громадським транспортом у Києві - одна з найнижчих у Європі. До того ж, комунальний громадський транспорт у місті збитковий. Отже, для належного його функціонування комунальні транспортні підприємства отримують дотації з міського бюджету.

"Підвищення вартості проїзду було вимушеним кроком. Ми не можемо допустити банкрутства транспортної галузі. А нам потрібно купувати нові тролейбуси, автобуси, трамваї. Будувати нові дороги. На все це потрібні гроші. Це був непопулярний, але вимушений крок. Значна частина від підвищення вартості проїзду в громадському транспорті була направлена здебільшого на підвищення заробітної плати працівникам цієї галузі, а також піде на закупівлю нового рухомого складу", - зазначив міський голова.

Нагадаємо, сьогодні "Київпастрансу" бракує майже 2,5 тисячі працівників, "Київському метрополітену" - близько півтисячі через низький рівень зарплати.

За останні чотири роки місто оновив парк громадського транспорту на 103 тролейбуси, 100 автобусів, 45 трамваїв і модернізував 135 вагонів метрополітену.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики