Цензор.НЕТ

28.09.18 16:29

Поїзд "чотирьох столиць": із Києва запустили рейс до Риги через Мінськ і Вільнюс

До чотирьох столиць планують додати п'яту – Таллінн.

Перший рейс поїзда "чотирьох столиць" Київ (Україна) - Мінськ (Білорусь) - Вільнюс (Литва) - Рига (Латвія) 28 вересня 2018 року о 14:07 за київським часом вирушив зі столичного вокзалу із заповненістю 55%.

Про це повідомив під час брифінгу керівник акціонерної компанії "Укрзалізниця" Євген Кравцов, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Поїзд чотирьох столиць: із Києва запустили рейс до Риги через Мінськ і Вільнюс 01

Фото з Facebook Євгена Кравцова

"На сьогоднішній рейс у нас заповненість 55%. Це дуже хороший показник. Рентабельність міжнародного спрямування настає з 30% заповненості", - сказав він.

Кравцов зазначив, що п'ята столиця – Таллінн – швидше за все буде додана до маршруту поїзда наприкінці поточного – на початку наступного року.

Поїзд був капітально відремонтований на підприємствах "Укрзалізниці". У складі поїзда будуть курсувати десять вагонів, з яких - дев'ять класу "купе" і один "люкс". У шостому вагоні купе поділяються на чоловічі та жіночі.

Вартість проїзду в поїзді з Києва до Риги станом на сьогодні становить у вагоні купе - 2248,41 грн, у вагоні СВ - 4487,21 грн.

"Я переконаний, що напрямок буде популярним і заповненість поїзда достатньою, щоб знизити тариф", - сказав присутній на брифінгу заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

На вокзалі станції Київ-Пасажирський уже облаштовані "червоний" і "зелений" коридори, де буде здійснюватися митний контроль пасажирів. Перевірка документів прикордонниками буде проходити в поїзді вже в дорозі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики