Цензор.НЕТ

28.09.18 22:18

Facebook повідомляє про велику хакерську атаку, що зачепила 50 мільйонів акаунтів

Хакери вкрали цифрові ключі, необхідні для авторизації. У Facebook говорять, що все вже полагодили, але досі не знають, чи постраждали користувачі.

Facebook повідомляє про велику хакерську атаку, що зачепила 50 мільйонів акаунтів

Соціальна мережа Facebook зазнала масштабної атаки хакерів. Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на прес-службу компанії.

"Відомо, що зловмисники експлуатували вразливість у коді Facebook, що вплинуло на "Переглянути як" - функцію, яка дає змогу людям бачити, як виглядає їхній власний профіль для іншого. Це дозволило їм викрасти маркери доступу до Facebook, які вони могли використовувати для того, щоб забирати облікові записи людей", - розповіли в компанії.

Хакери змогли викрасти ключі доступу, які дозволяють користувачам не вводити логін і пароль при кожному використанні соцмережі. За допомогою цих ключів хакери могли отримати контроль над акаунтами.

У соцмережі запевнили, що вже виправили уразливість і проінформували правоохоронців.

Facebook поки невідомо, чи встигли зловмисники використовувати облікові записи в своїх цілях або отримати доступ до інформації з акаунтів. У компанії також не знають, хто стоїть за цими атаками або звідки їх організували.

"Ми також робимо крок для поновлення маркерів доступу ще для 40 мільйонів облікових записів, які переглядали через функцію "Переглянути як" за останній рік. Як результат, близько 90 мільйонів осіб тепер мають знову увійти в Facebook або будь-який офіційний додаток компанії. Після того, як вони увійдуть в систему, користувачі отримають сповіщення у верхній частині свого каналу новин з поясненнями, що сталося", - розповіли в соцмережі.

Міняти пароль, як стверджують у Facebook, не потрібно.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики