Цензор.НЕТ

29.09.18 11:40

Понад 2 тис. резервістів беруть участь у стратегічних командно-штабних навчаннях "Козацька воля-2018" на Сумщині

Понад дві тисячі резервістів оперативного резерву другої черги і військовозобов'язані мобілізаційного резерву беруть участь в стратегічних командно-штабних навчаннях "Козацька воля-2018" в Сумській області.

Понад 2 тис. резервістів беруть участь у стратегічних командно-штабних навчаннях "Козацька воля-2018" на Сумщині

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", в прес-службі Сухопутних військ ЗСУ в суботу повідомили, що напередодні почалося реальне формування та розгортання бригади територіальної оборони.

"Навчання ці, зокрема, спрямовані на вивчення можливостей місцевих військкоматів здійснити оповіщення, збір, прийом і підготовку мобілізаційних ресурсів бригади територіальної оборони. Під час навчань військовозобов'язані відновлять бойові навички і готовність дати збройну відсіч агресору", - зазначили в прес-службі.

У навчаннях також беруть участь представники обласних та районних військових комісаріатів півночі України, інструктори навчальних центрів, офіцери оперативних командувань "Північ" і "Схід".

У прес-службі поінформували, що військові збори зараз відбуваються  в шести областях. Зокрема, у Волинській області резервісти роти територіальної оборони проходять 5-денну підготовку під керівництвом активістів громадської організації "Буг". У Рівненській області рота територіальної оборони проводить бойові стрільби, в Дніпропетровській відбуваються навчальні збори стрілецької роти бригади територіальної оборони.

У Миколаївській та Кіровоградській областях також тривають 5-денні збори резервістів оперативного резерву 2-ї черги стрілецької роти тероборони.

В Одеській області тривають навчальні збори з резервістами і військовозобов'язаними Овідіопольського району.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики