Цензор.НЕТ

29.09.18 18:21

Терорист Ходаковський підтвердив достовірність розмови про ліквідацію ватажка "ДНР" Захарченка з участю помічника Пушиліна, - СБУ

Терорист "ДНР" Олександр Ходаковський підтвердив достовірність плівок СБУ про ліквідацію ватажка фейкової республіки Олександра Захарченка.

Терорист Ходаковський підтвердив достовірність розмови про ліквідацію ватажка "ДНР" Захарченка з участю помічника Пушиліна, - СБУ

Про це йдеться в повідомленні на сторінці СБУ у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

Як підтвердження СБУ наводить пост Ходаковського в одній з соцмереж:

"Ми так і не навчилися зберігати секрети. Обрубуємо всі комунікації з Україною, а вони однаково знімають інформацію з наших каналів зв'язку. Шукаємо шпигунів, а вони однаково обкладають нас агентурою... Пан Лаврентьєв аж до Туреччини махнув, щоб обговорити пікантні плани ще в червні вже на вересень, але і там не запобіг витоку, чим поставив всіх у дуже скрутне становище. Пильнішим потрібно бути, коли обговорюєш плани змови, бо і в стін є вуха", - написав терорист.

Нагадаємо, в п'ятницю, 31 серпня, у Донецьку стався вибух у кафе "Сепар". Унаслідок вибуху ватажок терористів Захарченко зазнав смертельного поранення. Також важко поранено "главу мінфіну" самопроголошеної республіки Олександра Тимофєєва (Ташкент).

У СБУ заявили, що Захарченко був убитий у Донецьку або через кримінальні розбірки в середовищі бойовиків, або ліквідований російськими спецслужбами.

МЗС РФ зі свого боку звинуватило в ліквідації Захарченка "київську партію війни".

27 вересня, СБУ опублікувала аудіозапис переговорів між помічником Пушиліна Олександром Лаврентьєвим і двома невідомими. Терористи обговорювали ліквідацію ватажка "ДНР" Олександра Захарченка.

Терорист Ходаковський підтвердив достовірність розмови про ліквідацію ватажка ДНР Захарченка з участю помічника Пушиліна, - СБУ 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики