Цензор.НЕТ

03.10.18 00:02

Ув'язненому в РФ українцю Павлу Грибу дозволили передати ліки, - батько

Українцю Павлу Грибу, що перебуває в ув'язненні в російському Ростові, вперше дозволили передати ліки.

Ув'язненому в РФ українцю Павлу Грибу дозволили передати ліки, - батько

Про це Громадському радіо повідомив батько в'язня Ігор Гриб, передає Цензор.НЕТ.

"Лікар дозволив передати ліки. Це єдиний місяць, коли ми нарешті Павлу змогли передати ліки, які він зараз приймає. Цей місяць він приймає ліки. Єдиний позитив у цій історії", - зазначив отець ув'язненого.

Раніше він повідомив Громадському, що у сина заблоковано рахунок для переказу коштів, через що хлопець не може купити продукти і ліки.

Також він додав, що нічого не знає про стан здоров'я сина. "Стан здоров'я - невідомо, не було жодних обстежень", - сказав батько.

За словами Ігоря Гриба, Павло може отримати продукти тільки шляхом прямої передачі в СІЗО.

Нагадаємо, батько Павла Ігор Гриб заявив про викрадення спецслужбами РФ його сина в Білорусі: "ФСБ виманили Павла в Гомель, під виглядом зустрічі з дівчиною, і затримали". Павло Гриб 24 серпня 2017 виїхав на зустріч із дівчиною, із якою до цього спілкувався тільки через соцмережі, у Білорусь. Після цього зник.

Коли Ігор прибув до Білорусі, йому повідомили, що його сина оголосили в розшук за ініціативою ФСБ РФ. Прикордонні відомства Білорусі відмовилися повідомити батькові будь-яку інформацію про його сина. Батько Павла впевнений, що спецслужби РФ провели цю операцію з метою виманити його сина в Білорусь і "надіти на нього там наручники за пости в соцмережах". Разом з тим, Державна прикордонна служба України офіційно підтвердила факт перетину Павлом Грибом кордону з Білоруссю.

7 вересня 2017 директор Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич повідомив, що 19-річний громадянин України Павло Гриб, який зник в білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії в Краснодарі.

За даними російських ЗМІ, слідчі вважають Павла Гриба нібито прихильником забороненої в Росії екстремістської організації УНА-УНСО і припускають, що він нібито схиляв знайому жительку Кубані підірвати саморобний вибуховий пристрій на випускній лінійці в сочинській школі.

Детально про те, із чого починалася ця історія, про суть справи і обвинувачення, а також про судове засідання читайте в статті "Не мали діти планів підривати школу!". Любовно-агентурна історія Павла Гриба ".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики