Цензор.НЕТ

03.10.18 18:14

Подання про зняття недоторканності з Ляшка та Мосійчука не можуть бути передані в Раду: вони не готові, - Луценко

Аналіз Генпрокуратури засвідчив неповноту і недоказовість підготовлених документів, стверджує глава ГПУ.

Подання про зняття недоторканності з Ляшка та Мосійчука не можуть бути передані в Раду: вони не готові, - Луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що ініційовані Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою (САП) подання на зняття депутатської недоторканності з народних депутатів із Радикальної партії Олега Ляшка та Ігоря Мосійчука є неповними й не можуть бути передані на розгляд до Верховної Ради. Цензор.НЕТ повідомляє про це із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ще раз можу підтвердити, що в мене було подання на народного депутата Ляшка, ініційоване НАБУ і САП, а також на народного депутата Мосійчука, ініційоване НАБУ і САП. За обома цими поданнями юридичний аналіз Генеральної прокуратури засвідчив неповноту, недоказовість, і тому я не можу подати відповідні документи на розгляд сесії (Верховної Ради. - Ред.)", - сказав Луценко журналістам після засідання парламентського комітету з питань регламенту в середу в Києві.

Він зазначив, що наразі список подань Генпрокуратури на зняття недоторканності з народних депутатів вичерпано.

Нагадаємо, навесні 2017 року антикорупційні органи завели на Ляшка справу у зв'язку з незаконним збагаченням.

У вересні 2018 року деякі ЗМІ опублікували інформацію про підготовку подання про зняття недоторканності з нардепа Олега Ляшка, проте глава САП Назар Холодницький спростував це.

Нагадаємо, 21 вересня керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький вніс генпрокурору Юрію Луценку подання на зняття недоторканності з народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука.

За словами джерела в Генпрокуратурі, подання стосується справи, відкритої щодо Мосійчука за підозрою в незаконному збагаченні, та декларування недостовірної інформації. Зокрема, йдеться про його будинок.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики