Цензор.НЕТ

03.10.18 19:56

На лікування українців за кордоном додатково залучать 101 млн грн, - МОЗ

У результаті детального аналізу всіх бюджетних програм на 2018 рік міністерство знайшло можливість перерозподілити 101 млн гривень для програми "Лікування громадян України за кордоном".

На лікування українців за кордоном додатково залучать 101 млн грн, - МОЗ

Такий перерозподіл бюджету ухвалив Кабмін сьогодні, 3 жовтня, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міністерства охорони здоров'я.

"101 млн гривень вистачить для лікування за кордоном орієнтовно 38 пацієнтів. Наразі на обліку осіб, які потребують лікування за кордоном, перебуває 96 людей. Тобто виділених коштів не вистачить для лікування всіх пацієнтів, що перебувають на обліку станом на 1 жовтня 2018 року" , - зазначається в повідомленні.

У МОЗ наголошують, що майже всі програми недофінансовані, тому можливість перерозподілу коштів у рамках бюджету міністерства вичерпана.

"Упродовж 2018 року МОЗ України неодноразово інформувало народних депутатів України щодо потреби додаткового фінансування. МОЗ України впевнений, що спільними зусилля Уряд і Верховна Рада України зможуть віднайти можливість додаткового фінансування цієї програми", - зазначають у відомстві.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики