Цензор.НЕТ

03.10.18 21:37

НАТО допомагає Україні в питаннях кібербезпеки через трастові фонди, - Столтенберг

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявляє про допомогу Альянсу Україні в питаннях кібербезпеки.

НАТО допомагає Україні в питаннях кібербезпеки через трастові фонди, - Столтенберг

Про це він заявив на прес-конференції в Брюсселі, відповідаючи на запитання про можливість взаємодії України та НАТО в контексті протидії загрозам у кіберпросторі під час президентських і парламентських виборів у 2019 році, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"НАТО вже допомагає Україні у зміцненні її кіберзахисту, її кіберпотенціалу. Ми робимо це за допомогою наших трастових фондів - у нас є трастовий фонд з питань кібербезпеки - і шляхом надання фінансування та підтримки для зміцнення кіберзахисту і кіберпотенціалу України", - зазначив Столтенберг.

У цьому зв'язку він додав, що Альянс допомагає Україні захищати її мережі та інфраструктуру.

"Наприклад, НАТО зараз допомагає Україні у створенні центру реагування на інциденти у кіберпросторі, який буде одним з інструментів реагування на перешкоджання, втручання або зломи її кібермереж", - наголосив генсек Альянсу. Таким чином, він пояснив, що НАТО вже допомагає Україні в питаннях кіберзахисту.

"І я пообіцяв президенту Порошенку, коли він відвідував саміт НАТО, що союзники НАТО продовжуватимуть надавати підтримку, зокрема трастовим фондам, один з яких фінансує діяльність, пов'язану з кібербезпекою", - сказав Столтенберг.

Також читайте: США допоможуть Україні протидіяти можливому втручанню Росії у вибори 2019 року, - Волкер

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики