Цензор.НЕТ

04.10.18 12:09

Рада просить РНБО запровадити санкції проти юросіб-засновників телеканалів 112 і NewsOne. ВIДЕО

Верховна Рада ухвалила постанову про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) (№9157) щодо юросіб-засновників телеканалів "112 Україна" і "NewsOne".

За відповідну постанову проголосували 229 нардепів, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

Згідно з постановою, Верховна Рада рекомендує Раді національної безпеки ввести санкції щодо компаній, які входять до структури власності телеканалів "112 Україна" і NewsOne. У додатку до постанови зазначається, що санкції мають торкнутися ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Новий формат ТВ", ТОВ "ТВ Вибір", ТОВ "Телерадіокомпанія "112-ТВ", ТОВ "Лідер ТВ", ТОВ "Партнер ТВ" і ТОВ "Новости 24 часа".

Згідно з інформацією на сайті телеканалів, ТОВ "Новости 24 часа" - вказана в структурі власності каналу NewsOne, решта 6 юридичних осіб вказані в структурі власності телеканалу "112 Україна".

Згідно з постановою ВР, мають бути анульовані і припинені ліцензії та інші дозволи, які необхідні для здійснення діяльності зазначених юросіб, має бути заборона на використання ними радіочастотного ресурсу України. Санкції повинні передбачати блокування активів - тимчасове обмеження права особи користуватися і розпоряджатися належним їй майном, запобігти виведенню капіталів за межі України, припинити виконання економічних і фінансових зобов'язань. Крім того, санкції повинні включати заборону на операції щодо цінних паперів, емітентами яких є зазначені юридичні особи, на видачу дозволів, ліцензій Національного банку України на здійснення інвестицій в іноземну державу, розміщення валютних цінностей на рахунках і вкладах на території іноземної держави.

Відео: Обговорення цієї постанови в Раді

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики