Цензор.НЕТ

04.10.18 16:59

Нардеп Єгор Соболєв звернувся до РНБО з рекомендацією застосувати санкції проти компаній "112" і "NewsOne"

Народний депутат України Єгор Соболєв заявив, що він із колегами звернулися до РНБО з рекомендацією застосувати санкції проти компаній, які працюють під брендами "112" і "NewsOne".

Нардеп Єгор Соболєв звернувся до РНБО з рекомендацією застосувати санкції проти компаній "112" і "NewsOne"

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Соболєв зазначив: "Звернулися до Ради національної безпеки та оборони з рекомендацією застосувати санкції проти компаній, які працюють під брендами "112" і "NewsOne". Включно з позбавленням ліцензій і блокуванням активів.

Я сам у минулому журналіст і добре усвідомлюю цінність свобод слова і медіа. Але ці організації не мають жодного стосунку ані до свободи, ані до медіа. Це створені і контрольовані Росією агенти впливу в Україні.

Тому я вже багато місяців відмовляюся від запрошень на їхні ефіри і виступив співавтором ініціативи застосування санкцій. Радий, що парламент її підтримав. Вітання першому автору Олександру Опанасенку. Крім Верховної Ради, пропозиції застосувати санкції могли зробити Президент, Кабінет міністрів і Служба безпеки. Але вони цього не зробили. Тепер рішення за РНБО".

Нагадаємо також, що 20 вересня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу NewsOne (ТОВ "Новости 24 години") через висловлювання ряду ведучих і гостей ефіру про війну на Донбасі й автокефальну церкву.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики