Цензор.НЕТ

04.10.18 18:05

"Україна виконує свою частину для миру. Тепер черга Росії", - Волкер про продовження дії особливого порядку самоврядування в ОРДЛО

Спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер закликав Російську Федерацію скасувати бутафорські вибори на Донбасі у зв'язку з продовженням Верховною Радою дії закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей".

"Україна виконує свою частину для миру. Тепер черга Росії", - Волкер про продовження дії особливого порядку самоврядування в ОРДЛО

Про це американський дипломат написав у мікроблозі Twitter, передає Цензор.НЕТ.

"Вітання Петрові Порошенку, Андрію Парубію та Верховній Раді з продовженням особливого статусу. Це важливий крок. Україна виконує свою частину для миру. Тепер черга Росії. Розчарований тим, що деякі основні політичні діячі не підтримали цей важливий крок. Донбас - це Україна", - заявив Волкер.

"Україна неодноразово виконувала свою частину щодо імплементації Мінських угод, тепер Росія має виконувати свої зобов'язання - справжнє припинення вогню, виведення іноземних бойовиків та обладнання і незаконних збройних формувань, обмін заручниками, - заявив спецпредставник США. - Росія також має скасувати бутафорські незаконні вибори в контрольованих нею Донецьку і Луганську - їх проведення повністю суперечить Мінським угодам. Прийшов час для миру в Україні".

Як повідомлялося раніше, сьогодні, 4 жовтня, Верховна Рада підтримала президентський законопроект про внесення зміни до статті 1 закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей", яким продовжила дію цього закону до 31 грудня 2019 року. За це рішення проголосували 245 народних депутатів із 365, зареєстрованих у сесійній залі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики