Цензор.НЕТ

04.10.18 21:06

Польська газета опублікувала інтерв'ю з ватажком бойовиків "ДНР". Посол України у Польщі обурений публікацією

Андрій Дещиця відправив до редакції листа з вимогою не допускати таких публікацій.

Польська газета опублікувала інтерв'ю з ватажком бойовиків "ДНР". Посол України у Польщі обурений публікацією

Посол України у Польщі Андрій Дещиця обурений публікацією у великій польській газеті Rzeczpospolita інтерв'ю з одним із ватажків бойовиків "ДНР" Денисом Пушиліним. Про це дипломат написав на своїй сторінці  в Facebook, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Надання майданчика для пропаганди особі, яка є співвідповідальною за російську агресію проти України, порушення Росією міжнародного права, вбивство мирних громадян не може залишитися без реакції. У зв’язку з цим надіслав листа головному редактору видання", – пише Дещиця.

Посол сподівається, что у так званих представників так званих "ДНР" і "ЛНР" більше не буде простору для пропаганди ні у Польщі, ні у будь-якій іншій демократичній країні.

"Свобода слова і особливості журналістської діяльності не можуть бути виправданням для легітимізації чи поширення сепаратиських, агресивних прокремлівських точок зору в часи гібридної війни, яку веде Росія не тільки проти України, але й проти Заходу", – зазначає Дещиця.

Велика польська газета Rzeczpospolita 4 жовтня опублікувала інтерв'ю з одним із ватажків донецьких бойовиків Денисом Пушиліним. У публікації його називають "лідером самопроголошеної республіки".

Автор інтерв'ю - 24-річний журналіст Руслан Сошин, білорус за національністю, випускник факультету журналістики і політичних наук Варшавського університету. Інтерв'ю з Пушиліним він записав на початку вересня, невдовзі після похорону Захарченка. В матеріалі йдеться про виконавців ліквідації екс-ватажка терористів Олександра Захарченка, "можливу присутність" російських військових і мінські угоди.

У документі немає ні позиції української сторони, ні згадки про докази присутності російських військових і техніки на Донбасі.

Нагадаємо, Денис Пушилін був призначений "керівником" так званої "ДНР" після ліквідації попереднього ватажка бойовиків Олександра Захарченка. На 11 листопада так звана "народна рада ДНР" призначила "вибори" нового глави терористів, що суперечить мінським домовленостям.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики