Цензор.НЕТ

06.10.18 17:47

Інтерпол розшукує главу організації: в Китай направили офіційний запит

Глава Інтерполу зник під час поїздки в Китай в кінці вересня. ЗМІ вважають, що китайці тримають його під вартою.

Інтерпол розшукує главу організації: в Китай направили офіційний запит

Інтерпол направив офіційний запит владі КНР з вимогою надати інформацію про главу цієї організації Мена Хунвея, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Associated Press.

Хунвей не виходить на зв'язок відтоді, як поїхав у відпустку на батьківщину в Китай в кінці вересня.

"У короткій заяві організації, що базується в Ліоні,  йдеться, що вона очікує на офіційну відповідь від влади КНР щодо стану президента (Інтерполу. - Ред.)", - повідомляє агентство.

Офіційної відповіді від Китаю ще немає. Очікують, що він може з'явитися на початку наступного робочого тижня.

Напередодні джерела газети "Монд" повідомили, що Мен Хунвей - в Пекіні і перебуває під вартою. Як стверджує видання, затримання Хунвея, місце перебування якого тримають у таємниці, пов'язане з боротьбою за вплив у китайських правлячих колах.

Про зникнення Мена Хунвея заявила його дружина. Вона стверджує, що чоловік не виходив на зв'язок з 29 вересня. Також вона заявила, що деякий час тому отримувала погрози на телефон та через соціальні мережі.

Мен Хунвей став президентом організації восени 2016 року, змінивши першу жінку на цій посаді француженку Мірей Балестразі. До цього він обіймав посаду заступника міністра громадської безпеки Китаю, а також очолював Національне центральне бюро Інтерполу в КНР.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики