Цензор.НЕТ

07.10.18 13:06

Постраждалий під час стрілянини в Одесі не має стосунку до "Автомайдану", - заява

В організації те, що трапилося, називають "суто розбірками місцевих бандитів".

Постраждалий під час стрілянини в Одесі не має стосунку до "Автомайдану", - заява

Чоловік, який постраждав напередодні під час стрілянини в Одесі, не є активістом "Автомайдану", як про це раніше повідомили ЗМІ. Таку заяву на своїй сторінці у Facebook розмістило одеське представництво Всеукраїнської організації "Автомайдан", передає Цензор.НЕТ.

"Ця людина є особою, наближеною до Євгена Рєзвушкіна, якого усунули з організації ще в 2016 році і внесли до опублікованого на офіційному сайті "чорного списку", - йдеться в заяві.

За словами представників одеського "Автомайдану", Рєзвушкіна виключили через бажання перетворити громадську організацію в бандитське угруповання.

Постраждалий під час стрілянини в Одесі не має стосунку до Автомайдану, - заява 01

"Вчорашній напад є суто розбірками місцевих бандитів, які не мають нічого спільного з діяльністю "Автомайдану" ні в Одесі, ні на території всієї України. Цей випадок жодним чином не можна називати "нападом на активістів через їхню позицію в боротьбі з беззаконням"... Напад стався через конфлікт, пов'язаний із "кришуванням" роботи ігрових автоматів", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, вчора, 6 жовтня в Київському районі Одеси під час зупинки на світлофорі зловмисники розстріляли автомобіль і зникли з місця події.

7 жовтня поліція заявила, що двох підозрюваних у скоєнні нападу затримано в Білгород-Дністровському. За даними МВС, збройний конфлікт пов'язаний з одним з одеських лотомаркетів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики