Цензор.НЕТ

09.10.18 00:09

Заступник голови СБУ Демчина подав позов про захист честі й гідності проти директора НАБУ Ситника

Перший заступник голови СБУ Павло Демчина подав позов до суду на директора НАБУ Артема Ситника про захист честі й гідності у зв'язку з поширенням неправдивої інформації 3 жовтня на засіданні парламентського комітету з протидії корупції.

Заступник голови СБУ Демчина подав позов про захист честі й гідності проти директора НАБУ Ситника

"Я звернувся до Солом'янського районного суду Києва з позовом до директора НАБУ Артему Ситнику. Приводом стали голослівні заяви пана Ситника на комітеті Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції. Він звинуватив мене в причетності до інформаційної кампанії, спрямованої проти нього", - повідомив Демчина агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок, пише Цензор.НЕТ.

При цьому перший заступник голови СБУ підкреслив, що на момент засідання комітету всеукраїнська громадська організація "Чесне слово" підтвердила проведення нею публічних акцій із критикою Ситника, про що директор НАБУ не міг не знати.

Також він заявив про готовність піти з посади у разі підтвердження судом обвинувачень на свою адресу і додав, що директору НАБУ також не слід триматися за свою посаду.

"Підкреслюю, що як офіцер у разі підтвердження судом обвинувачень на свою адресу, покину посаду в СБУ. Чи готовий Ситник, відповідаючи за свої абсурдні обвинувачення, до такого кроку? Дуже сумніваюся", - сказав Демчина.

У своїй позовній заяві перший заступник голови СБУ просить суд визнати недостовірною інформацію, озвучену Ситником на засіданні комітету, визнати її такою, що принижує честь, гідність і ділову репутацію, а також спростувати.

Нагадаємо, 7 вересня 2018 року детективи НАБУ направили на погодження прокурорам Спеціалізованої антикорупційної прокуратури проект повідомлення про підозру першому заступнику Голови СБУ Павлу Демчині за фактом можливого незаконного збагачення. У відповідь Демчина подав у ГПУ заяву про вчинення злочину співробітниками НАБУ, звинувативши їх у дискредитації за участю наближених ЗМІ.

За версією слідства, чиновник у 2015-2016 рр. придбав і забезпечив реєстрацію на членів своєї сім'ї активів на суму не менше 3,76 млн грн, законність підстав придбання яких не підтверджено доказами.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики