Цензор.НЕТ

09.10.18 09:43

Інтенсивність вибухів на складах боєприпасів на Чернігівщині на 7 ранку становила 2-3 вибухи на секунду, - Міноборони

Станом на 7:00 ранку інтенсивність вибухів становить 2-3 вибухи на секунду.

Інтенсивність вибухів на складах боєприпасів на Чернігівщині на 7 ранку становила 2-3 вибухи на секунду, - Міноборони

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони.

"До локалізації надзвичайної ситуації на 6-му арсеналі залучено 1 штатний пожежний танк ГПМ-54, ще 4 пожежні танки заплановано і найближчим часом будуть доставлені і посилять заходи з локалізації. Також працює 1 автоцистерна на базі автомобіля КАМАЗ і дві автоцистерни на базі автомобіля МАЗ", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що з Ічні та найближчих населених пунктів евакуйовано близько десяти тисяч осіб. Зокрема, особовий склад арсеналу, мешканців, які проживають на адміністративній території арсеналу евакуйовано в населений пункт Буди (за попередніми підрахунками близько 860 осіб).

"До евакуації населення залучено понад 20 автобусів Ічнянської районної державної адміністрації Чернігівської області та вживаються всіма службами у взаємодії з оперативним штабом скоординовані заходи для забезпечення безпеки як особового складу арсеналу, так і місцевих жителів.

Жертв, поранених, травмованих і загиблих серед військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та місцевого населення немає, матеріальний збиток - уточнюється", - повідомили в Міноборони.

Нагадаємо, сьогодні вночі, 9 жовтня, близько 3:30 ночі на технічній території 6-го арсеналу в районі населеного пункту Ічня Чернігівської області стався вибух, у зв'язку з чим по всій Чернігівщині введено відповідні обмежувальні заходи.

Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомила, що рятувальники евакуювали близько 10 тис. осіб.

Своєю чергою перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий повідомив, що інформації про постраждалих унаслідок вибухів поки немає.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики