Цензор.НЕТ

09.10.18 15:58

Осередки займань на арсеналі під Ічнею локалізовано: інтенсивність вибухів зменшилась до одного на хвилину, - Міноборони. ФОТО

У Міністерстві оборони України повідомляють про локалізацію осередків пожежі на складах 6-го Арсеналу Міністерства оборони біля смт Дружба Ічнянського району Чернігівської області.

Про це з місця надзвичайної події повідомив начальник Управління комунікацій та преси МО України полковник Олексій Чернобай, передає Цензор.НЕТ.

"Станом на 14.00, осередки пожежі локалізовано. Інтенсивність вибухів продовжує зменшуватись, над територією складів спостерігається задимленість, лунають поодинокі вибухи. На місці надзвичайної події, яка сталася на 6-му Арсеналі, працює оперативна група, яку очолює начальник Генерального штабу ЗС України генерал армії України Віктор Муженко та заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський. З метою локалізації пожежі на 6-й Арсенал для підсилення штатної пожежної та іншої техніки Збройних Сил України доставлено інженерну машину розгородження (ІМР), на місці пожежі працюють пожежні танки ГПМ-54", - йдеться в повідомленні.

"Станом на 14 годину. 00 хв. для локалізації пожежі на 6-й Арсенал прибули дві бойові машини розмінування (БРМ) для посилення штатної пожежної та іншої техніки Збройних Сил України. Інтенсивність вибухів динамічно змінюється. Зараз - значно зменшилася, фіксується 1 вибух на хвилину. Враховуючи також фактор зменшення задимленості, оперативним штабом було прийнято рішення про проведення аеророзвідки над місцем НП", - повідомили в Генштабі ЗСУ.

Осередки займань на арсеналі під Ічнею локалізовано: інтенсивність вибухів зменшилась до одного на хвилину, - Міноборони 01
Осередки займань на арсеналі під Ічнею локалізовано: інтенсивність вибухів зменшилась до одного на хвилину, - Міноборони 02
Осередки займань на арсеналі під Ічнею локалізовано: інтенсивність вибухів зменшилась до одного на хвилину, - Міноборони 03
Осередки займань на арсеналі під Ічнею локалізовано: інтенсивність вибухів зменшилась до одного на хвилину, - Міноборони 04

Нагадаємо, на технічній території 6-го арсеналу Міністерства оборони біля смт Дружба в районі населеного пункту Ічня Чернігівської області стався вибух, у зв'язку з чим по всій Чернігівській області введено відповідні обмежувальні заходи. Як повідомили в Генштабі, пожежа почалася після чотирьох зафіксованих вартовими вибухів на території арсеналу.

На території складів 6-го арсеналу Міністерства оборони зберігається переважно стрілецька зброя. Підірвано сховища 120-мм мінометних мін, 122-мм гаубичних снарядів, 125-мм танкових снарядів і 122-мм реактивних снарядів "Град". ДСНС повідомила про 88 тис. тонн боєприпасів на складах біля Ічні, в Генштабі цю цифру спростували.

За даними Міністерства охорони здоров'я, в результаті вибухів на складі боєприпасів під Ічнею з районної лікарні міста евакуювали 163 пацієнтів.

Служба безпеки України розслідує кілька версій пожежі на території складських приміщень біля смт Дружба, зокрема, диверсію.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики