Цензор.НЕТ

10.10.18 15:35

ЦВК визнала кандидата Савку обраним народним депутатом від "Народного фронту"

Центральна виборча комісія визнала обраним народним депутатом на позачергових парламентських виборах 2014 року за списком "Народного фронту" Івана Савку.

ЦВК визнала кандидата Савку обраним народним депутатом від "Народного фронту"

Відповідну постанову ухвалено на засіданні ЦВК у середу, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Визнати обраним народним депутатом України на позачергових виборах народних депутатів України від 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі Савку Івана Івановича", - йдеться в рішенні ЦВК.

Згідно з процедурою, надалі Іван Савка має подати до Центрвиборчкому необхідні документи, після чого ЦВК зможе зареєструвати його народним депутатом.

Як поінформували в Центрвиборчкомі, таке рішення ухвалено у зв'язку зі складанням повноважень народним депутатом від Народного фронту Ірини Єфремової, яку було обрано членом ЦВК.

Перш ніж оголосити обраним нардепом Івана Савку (№84 у виборчому списку НФ) Центрвиборчком оголосив, що двоє кандидатів - Сергій Кондратюк (№82 ​​у виборчому списку НФ) та Ігор Гоцул (№83 у виборчому списку НФ. Він є першим заступником міністра молоді і спорту України та в серпні 2018 року подав заяву про відставку за власним бажанням), які посідали наступні місця в партійному виборчому списку НФ і мали пройти до парламенту перед Іваном Савкою, подали заяви про відмову від депутатства.

І.Савка на парламентських виборах 2014 року проходив під №84 за списком "Народного фронту". Безпартійний, на момент подачі документів у ЦВК обіймав посаду заступника командира військової частини з роботи з особовим складом - начальник відділення військової частини АА 0224, проживає в місті Миколаєві.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики