Цензор.НЕТ

11.10.18 15:00

Росія не повернеться в ПАРЄ в січні і не сплачуватиме внесків за весь рік, - Ягланд

Росія не має наміру повертатися в січні в Парламентську асамблею Ради Європи (ПАРЄ), заявив у четвер генсек РЄ Турбйорн Ягланд.

Росія не повернеться в ПАРЄ в січні і не сплачуватиме внесків за весь рік, - Ягланд

"Мені було сказано, що Росія не повернеться в січні в Парламентську асамблею Ради Європи. Вони не платитимуть за весь рік", - сказав Т. Ягланд, відповідаючи на запитання членів ПАРЄ, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Нам потрібно верстати бюджет, який врахує цей факт", - зазначив генсек Ради Європи.

Нагадаємо, у 2014 році російська делегація в складі ПАРЄ була позбавлена ​​ низки повноважень, зокрема права голосу, через анексію Криму та агресію в Донецькій і Луганській областях. Тоді російська делегація припинила свою роботу в складі асамблеї на знак протесту.

9 жовтня в ПАРЄ відмовилися обговорювати документ, за яким делегація РФ могла б повернутися в Асамблею. Проект відправили на доопрацювання в профільний комітет. Ухвалення рішення відклали на наступний рік.

10 жовтня генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд, виступаючи на дебатах про майбутнє організації, заявив, якщо Росія не відновить платежі в бюджет РЄ у 2019 році, її участь у статутних органах буде припинено.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики