Цензор.НЕТ

12.10.18 13:49

Порошенко підписав Закон про рівні права жінок і чоловіків в армії

Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби в Збройних силах України та інших військових формуваннях".

Порошенко підписав Закон про рівні права жінок і чоловіків в армії

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Президента.

"Реалізація Закону сприятиме підвищенню рівня правового захисту військовослужбовців-жінок, сприятиме збільшенню кількості жінок на військовій службі, зокрема на вищих військових посадах", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Законом надаються рівні можливості особам обох статей щодо укладення контракту на проходження військової служби та визначається, що жінки можуть укладати контракт на проходження військової служби до досягнення граничного віку перебування на військовій службі.

Також закріплюється принцип, за яким жінки проходять військову службу на рівних засадах із чоловіками, що передбачає рівний доступ до посад і військовий звань та рівний обсяг відповідальності під час виконання обов’язків військової служби.

"Документом скасовуються необґрунтовані обмеження щодо служби жінок у військовому запасі та проходження військових зборів чоловіками та жінками", - наголошується в повідомленні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики